Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Şişli Ortodonti
#1
Ömür boyu sürecek hekim - hasta ilişkisinin başlangıcıdır. Bu tedavi süreci sayesinde sadece dişlerin düzelmesi olarak görülse de aslında ağız sağlığının devamını sağlamak açısından düzenli olarak hekim kontrolü altında olmak gerekir. Şişli ortodonti tedavi gören her hastaya tedavisi sırasında hijyen eğitimleri verilir, gerekli koruyucu uygulamalar yapılır. Ortodonti sonrasında her hasta 6 ayda bir kontrole çağrılarak ağız sağlığı garantiye alınır.

Bu açıdan bakıldığında ortodontik tedavi hiç bitmeyecek bir arkadaşlığın başlangıcı olarak da görülebilir. Peki ortodontist seçerken nelere dikkat edilmeli?
Ortodonti, bir uzmanlık dalıdır ve üniversitelerin ortodonti kürsülerinde yapılan bilimsel çalışmalar sonucu kazanılır. Şişli ortodonti tedavinizi yapacak doktorunuzun uzmanlık belgesininin ve Şişli ilçe sağlık müdürlüğü tarafından verilen çalışma izni belgesinin olmasına dikkat ediniz. Gerek gözden geçirme olsun gerekse direk olarak bakılma durumlarında bile buna dikkat etmeniz menfaatinize dayalı bir eylem olmaktadır. Aman bunlara önem veriniz.

Diş hekiminizi seçerken İstanbul diş hekimleri odasından bilgi alabilirsiniz. Herhangi bir klinikte, muayenehanede ya da hastanede çalışan tüm diş hekimleri bulundukları ildeki diş hekimleri odasına kayıtlı olmak zorundadır. Şişli ortodonti hekiminiz diş hekimleri odasına kayıtlı değilse tedavinizi gerçekleştirmek için gerekli şartları sağlamıyor demektir. Ortodontik tedavide kullanılan materyal ve yöntemler devamlı gelişse de, tedavi prensipleri değişmemektedir. Tüm tedavi dallarında olduğu gibi, erken teşhis, ortodontik bozuklukların önlenmesi ve düzeltilmesi için en önemli basamaktır.
[/url]

iç mimar

makam odası

[url=http://Wwv.bentenoyunu.com.tr]

Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Şişli Bölgesi Hurdacılık savas 0 13 27-03-2017, Saat: 03:28
Son Yorum: savas
  Şişli Hurda zubamba 0 48 12-02-2017, Saat: 21:19
Son Yorum: zubamba
  Şişli Vaillant kombici 0 94 01-09-2016, Saat: 17:34
Son Yorum: kombici
  Ortodonti Nedir? Diş Telleri Nasıl Yapılır? kombici 0 109 09-06-2016, Saat: 02:45
Son Yorum: kombici
  Çocuk Ortodonti kombici 0 92 06-06-2016, Saat: 21:38
Son Yorum: kombici

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi