Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İlişkinizi Kurtarmak İçin Yapmanız Gerekenler
#1
İlişkinizi Kurtarmak İçin Yapmanız Gerekenler
ilk olarak bir ilişkiye ne elbette ziyan verebilir bunu inanmak ve ona bakarak yapmak daha yakınlarında bir yaklaşım olacaktır. dinleyerek yalan tavsiyeler ile bir temas fakat iteleme evresini yaşar. stratejik olan sorunların farkına kavuşmak ve bu konuda mutlak çözümler bulup sorunları ortadan kaldırmaktır. sonunda ilinti bile mesele kalmaz ve ahenkli bir ilişik yaşamak için değişik bir mahzur olmayacaktır.
Yapılan araştırmalar bir ilişkinin akort içre olup olmadığını tartışmalarının seyrinin belirlediği anlatım edilmiştir. komünikasyon bir birlikteliğin en stratejik kuralıdır. eğer sorunları sağduyulu yaklaşıp hal odaklı bir şekilde ve eğlenceli namına ben diyerek çözebiliyorsanız o zaman fakat uyumlu bir ilişkiden bahsetmek mümkün.
Kötü revan bir ilişkiniz var ise ve bu ilişkiyi ayakta alıkoymak sorunları fora etmek konusunda da her dü tarafta iştahlı ise o devran kendinizle baş başa kalıp ilişkinizin bir analizini yapmanız gerekir.

ilişki de bir itimat problemi varsa,

ilişki bile partnerinizi olduğu kadar onaylama edemiyorsanız,

ilişki de partnerinizin fikirlerine saygı göstermiyorsanız,

ilişki bile partnerinizi yönlendiriyor ve hakimiyet kurmaya çalışıyorsanız,

İlişkinizi kurtarmak İçin Yapmanız GerekenlerÖnce bu sorunları kendi içinizde halletmelisiniz. unutmayın bu davranışların adına kalp kabul etmek sahih olmaz. Bu ilişkideki his sabit fikirli ve yoksulluk hissinizin bir yansımasıdır.
Kendinizle yüzleşmeniz ve hatalarınızın farkına varmanız ilişkinizi düzeltmeniz için atılacak en güzel hüküm olacaktır. şayet sorunların üstesinden kendi uğraşlarınızla gelemezseniz bir alışveriş terapistinden arkalama almaktan çekinmeyin. Bir birçok seansta sorunlarınızın üstesinden gelmeniz kabil olacaktır. zinhar ilgi dair deneyimli bulunduğunu mütekellim arkadaşlarınıza danışıpta ilişkiyi iteleme evresine sokmayın, ilk olarak ilgi sorunlarınızı sevgilinizle konuşun.
İlişkilerdeki mühim sorunlardan öbürü ise zatî hayata yönelik sorunların oluşmasıdır. İlişkinizi kurtarmak ve sevgilinizi elinizde varmak için özel hayatınızı renklendirmek ve sorunlarınızın yakınlığınıza yansımasını engellemeniz gerekir. Bunun için müdrike gelişen yakınlaşmalara yer vermek, duygusal bir bildirişim için platform hazırlamak, değişik yaklaşımları gerçekleştirmek için birbirinizle haberleşme halinde olmanız gerekir.
İlişkilere husus veren ve problem yaşamanızdaki diğer etkenlerden biride monotonlaşan bir birlikteliğin heyecanını kaybetmesidir. Bunun için ilişkinize nitelik vermek ve o bir vakitler sabahlara kadar devam eden konuşmalarınıza sefalı anlarınıza gene sapmak için kesinlikle kendinize söyleşi geçirmek için hin ayırın. tırı vırı konuşmak ve konuşmuş cereyan etmek için geçerli olmak yerine eşinizin nelerden hoşlandığına onun dikkatini çeken konulara odaklanıp birbirinize gene ahit ayırmanızı sağlayın. Gününüzü televizyon alıcısı karşısında rutine bağlayarak geçip gitmesine ruhsat vermeyin.
Sevgilinizin ve sizin için mühim olan ve sevginizi bir şekilde rapor edebildiğiniz yokluk ve isteklerinizi söyleyiş ederken aynı şekilde sevgilinizin isteklerini de öğrenmeye çalışın. Bu öğrendiklerinizle henüz kolayca karşılık vermeniz ve bildirişim kurmanız hatta onun neyi neden yaptığını anlamanızda yarar sağlayacaktır.
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  11.500 sektöre, 81 il ve 950 ilçeye Firmanı Ücretsiz Eklemek için Tıkla nullsix 0 8 15-02-2017, Saat: 21:48
Son Yorum: nullsix
  Bebeğiniz için elbise satın almadan evvel bu siteye uğrayın! nullsix 0 16 07-02-2017, Saat: 20:41
Son Yorum: nullsix
  Masal Sandigi - Cocuklar icin hikayeler - Android App zubamba 0 26 01-02-2017, Saat: 21:03
Son Yorum: zubamba
  Kaliteli Bir Uzaktan Eğitim İçin Video Akademi savas 0 34 25-01-2017, Saat: 19:41
Son Yorum: savas
  Fotoğraf Çekimi İçin Rehberiniz savas 0 37 24-01-2017, Saat: 20:10
Son Yorum: savas

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi