Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İlişkinizi Kurtarmak İçin Yapmanız Gerekenler
#1
İlişkinizi Kurtarmak İçin Yapmanız Gerekenler
ilk olarak bir ilişkiye ne elbette ziyan verebilir bunu inanmak ve ona bakarak yapmak daha yakınlarında bir yaklaşım olacaktır. dinleyerek yalan tavsiyeler ile bir temas fakat iteleme evresini yaşar. stratejik olan sorunların farkına kavuşmak ve bu konuda mutlak çözümler bulup sorunları ortadan kaldırmaktır. sonunda ilinti bile mesele kalmaz ve ahenkli bir ilişik yaşamak için değişik bir mahzur olmayacaktır.
Yapılan araştırmalar bir ilişkinin akort içre olup olmadığını tartışmalarının seyrinin belirlediği anlatım edilmiştir. komünikasyon bir birlikteliğin en stratejik kuralıdır. eğer sorunları sağduyulu yaklaşıp hal odaklı bir şekilde ve eğlenceli namına ben diyerek çözebiliyorsanız o zaman fakat uyumlu bir ilişkiden bahsetmek mümkün.
Kötü revan bir ilişkiniz var ise ve bu ilişkiyi ayakta alıkoymak sorunları fora etmek konusunda da her dü tarafta iştahlı ise o devran kendinizle baş başa kalıp ilişkinizin bir analizini yapmanız gerekir.

ilişki de bir itimat problemi varsa,

ilişki bile partnerinizi olduğu kadar onaylama edemiyorsanız,

ilişki de partnerinizin fikirlerine saygı göstermiyorsanız,

ilişki bile partnerinizi yönlendiriyor ve hakimiyet kurmaya çalışıyorsanız,

İlişkinizi kurtarmak İçin Yapmanız GerekenlerÖnce bu sorunları kendi içinizde halletmelisiniz. unutmayın bu davranışların adına kalp kabul etmek sahih olmaz. Bu ilişkideki his sabit fikirli ve yoksulluk hissinizin bir yansımasıdır.
Kendinizle yüzleşmeniz ve hatalarınızın farkına varmanız ilişkinizi düzeltmeniz için atılacak en güzel hüküm olacaktır. şayet sorunların üstesinden kendi uğraşlarınızla gelemezseniz bir alışveriş terapistinden arkalama almaktan çekinmeyin. Bir birçok seansta sorunlarınızın üstesinden gelmeniz kabil olacaktır. zinhar ilgi dair deneyimli bulunduğunu mütekellim arkadaşlarınıza danışıpta ilişkiyi iteleme evresine sokmayın, ilk olarak ilgi sorunlarınızı sevgilinizle konuşun.
İlişkilerdeki mühim sorunlardan öbürü ise zatî hayata yönelik sorunların oluşmasıdır. İlişkinizi kurtarmak ve sevgilinizi elinizde varmak için özel hayatınızı renklendirmek ve sorunlarınızın yakınlığınıza yansımasını engellemeniz gerekir. Bunun için müdrike gelişen yakınlaşmalara yer vermek, duygusal bir bildirişim için platform hazırlamak, değişik yaklaşımları gerçekleştirmek için birbirinizle haberleşme halinde olmanız gerekir.
İlişkilere husus veren ve problem yaşamanızdaki diğer etkenlerden biride monotonlaşan bir birlikteliğin heyecanını kaybetmesidir. Bunun için ilişkinize nitelik vermek ve o bir vakitler sabahlara kadar devam eden konuşmalarınıza sefalı anlarınıza gene sapmak için kesinlikle kendinize söyleşi geçirmek için hin ayırın. tırı vırı konuşmak ve konuşmuş cereyan etmek için geçerli olmak yerine eşinizin nelerden hoşlandığına onun dikkatini çeken konulara odaklanıp birbirinize gene ahit ayırmanızı sağlayın. Gününüzü televizyon alıcısı karşısında rutine bağlayarak geçip gitmesine ruhsat vermeyin.
Sevgilinizin ve sizin için mühim olan ve sevginizi bir şekilde rapor edebildiğiniz yokluk ve isteklerinizi söyleyiş ederken aynı şekilde sevgilinizin isteklerini de öğrenmeye çalışın. Bu öğrendiklerinizle henüz kolayca karşılık vermeniz ve bildirişim kurmanız hatta onun neyi neden yaptığını anlamanızda yarar sağlayacaktır.
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Vidanjör Nedir ve Ne İçin Lazım Olur? kombici 0 24 23-03-2017, Saat: 19:56
Son Yorum: kombici
  Bakım Ve Beslenme İçin Aranan Tüm Bilgi savas 0 29 10-03-2017, Saat: 18:27
Son Yorum: savas
  Alarm zil sesleri için harika bir site kombici 0 43 09-03-2017, Saat: 16:41
Son Yorum: kombici
  İşyerleri İçin Güvenlik Önlemleri lovetography 0 40 28-02-2017, Saat: 15:05
Son Yorum: lovetography
Photo Hem çocuklar hem de yetişkinler için “Atölye Çitlembik”… bulutaylak 0 63 22-02-2017, Saat: 16:08
Son Yorum: bulutaylak

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi