Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dr Cevdet Süleyman Bayram
#1
Agm36X.jpg

Cevdet Süleyman Bayram Kıbrıs'taki hocamızla bugün sosyal agları degerlendırdlık. İnternet üzerinden iletişim kurmayı sağlayan araçlar sosyal ağlardır. Aslında hızla gelişen ve ilerleyen teknoloji, insanların iletişim kurmaları için de pek çok yeniliğin gelişmesini sağlamıştır. Sosyal ağlar sayesinde aradığınız tüm bilgilere kolayca ulaşabilir, medya ve basın yayın organlarını kolayca takip edebilirsiniz. Cevdet Süleyman Bayram'a göre özellikle de dünyanın neresinde olursanız olun aradığınız insanları kısa sürede bulabilirsiniz. Günümüzde milyonlarca insan aradıkları bilgilere ulaşabilmek için sosyal ağları kullanmaktadır. Eğitim açısından da büyük bir önem taşıyan sosyal ağlar, öğrencilerin öğrenimini nerede ve hangi hocalardan görecekleri konusunda kolay bir şekilde araştırma yapabilmelerine yardımcı olmaktadır. Kıbrıs’ta oldukça tanınan Dr. Cevdet Süleyman Bayram Kıbrıs da sosyal ağlar üzerinden en fazla araştırılan isimlerden biridir.

Kıbrıs üniversitelerinde eğitim teknolojileri konusunda uzman olan Dr. Cevdet Süleyman Bayram, sosyal ağlar sayesinde bilgi paylaşmak, bir tartışma alanı oluşturmak ve gelecek öğrencileri bilgilendirmeyi amaçlandırmaktadır. İnternet, dünya üzerinde milyonlarca insan ve bilgisayarı birbirine bağlayıp sosyalleşmeyi sağlayan bir iletişim aracıdır. Özellikle de paylaşım ve yorum siteleri, dilediğiniz her alanda ve her konuda kolay bir şekilde bilgi sağlamaktadır. İnsanların özellikle de sosyal gruplar kurarak yazılı ya da görsel paylaşımlar yapabileceği sosyal ağlar, dünya genelinde oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Facebook, Twitter gibi çeşitli sosyal ağlardan kolayca ulaşılabilen Dr. Djevdet Cevdet Süleyman Bayram da iş alanından, eğitim alanına kadar pek çok konuda bilgi alınabilecek bir kişidir. Kıbrıs’ta oldukça tanınmış bir insan olan Dr. Cevdet Süleyman Bayram, özellikle de üniversite eğitimi için tercih edilen hocalardan biridir. Siz de eğitiminize Kıbrıs’ta devam etmek ve Süleyman Cevdet Bayram ile tanışmak, bilgilerinden yararlanmak istiyorsanız internet üzerinden kolayca iletişime geçebilir, hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Daha fazla iletişim ve dünyadan haber alabilmek için sosyal ağlar hayatımızın vazgeçilmez unsurlarından biri konumundadır.
Alıntıdır:
http://cevdetsuleymanbayramkibris.com
[/url]

iç mimar

makam odası

[url=http://Wwv.bentenoyunu.com.tr]

Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Doç.Dr. Süleyman Bozkurt Bariatrik ve Metabolik Cerrahi Uzmanı mesut78 0 98 29-09-2016, Saat: 15:20
Son Yorum: mesut78
  Betrua.com'dan Erken Bayram Hediyesi!!! panotanitim 0 86 08-09-2016, Saat: 17:32
Son Yorum: panotanitim
  Cevdet Süleyman Bayram' a göre Öğrencilik Hayatı kombici 0 301 27-10-2015, Saat: 19:08
Son Yorum: kombici
  Cevdet Süleyman Bayram Hoca Kıbrıs Fan Club kombici 0 284 21-09-2015, Saat: 15:13
Son Yorum: kombici

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi