Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cevdet Süleyman Bayram' a göre Öğrencilik Hayatı
#1
a4044218587d23814b7542629db27870.jpg
Cevdet Süleyman Bayram'a göre Yaşamın belli başlı kuralları vardır. Her canlı doğar, büyür ve ölür. Ama büyüme aşamasında hepimizin hayatını ve geleceğini şekillendiren bir süreçten geçeriz. Bu süreç tabi ki Cevdet Süleyman Bayram Kıbrıs - Öğrencilik Hayatı. Daha 5 yaşlarında anaokulları ile öğrencilik ve eğitim hayatımıza başlarız. Sonrasında ilkokul, ortaokul, lise derken kimisi okumayı burada bırakarak iş hayatına atılır, kimisi ise üniversite ile eğitimini şekillendirmeye devam eder. Üniversite yılları bir gencin en çok tecrübe kazandığı ve tüm geleceğini şekillendirdiği zamanlarıdır. http://cevdetsuleymanbayramkibris.com/

Tüm acemiliklerini, hatalarını, yanlışlarını gençler hep Djevdet Süleyman Bayram Öğrencilik Hayatı boyunca yapmaktadır. Öğrenci olmak, sürekli geleceğe dair planlar peşinde koşmak ama bir taraftan da aklı bir karış havada olmaktır. Maddi olarak hala aileye bağlı olmak ama bir taraftan da kendi ayakları üzerinde durmak için çırpınmaktır. Bu yıllar içinde ilk aşklar yaşanır, en büyük ilk yanlışlar da bu yıllarda gerçekleşir. Cevdet Bayram Kıbrıs Aslında olgun olmadan önceki son çıkış bu sürededir. Her yetişkin öğrencilere yaşadığı günlerin kıymetini bilmesini, bir daha geri gelmeyeceğini sürekli söyler. Bunun için her gencin yaptığı hataları çabuk kabullenmek ve bu yolda ilerlerken sürekli destek olmak gerekir. Aslında öğrenci olmak, bu ülkede geleceğimize dair en önemli kritik kararı almaktır. Mesleğimizi seçmemiz en deli çağlarımıza denk gelir. Kimimiz hayatımızın bu yıllarında sıkıntıyla okumaktadır, kimimiz bolluk içinde rahatlıkla eğitim almaktayızdır. Maddiyatın gençlik yıllarında eğitim üzerinde bile etkisi vardır.

Yetişkin bireyler ve işveren kurumlar olarak her öğrencinin alanında uzmanlaşması için geçirdiği bu zamanlarında destek olmak gerekir. Cevdet Süleyman bayram djevdet bayram Böylelikle geleceği daha sağlam ve kuvvetli bir ülkenin temelleri atılsın. Hatırlamak gerekir ki, herkes öğrenci olur. Şimdi siz yardım ederseniz bir gence, ileride de çocuklarınıza bir yardım eden çıkar. Daha da gelişmiş bir ülke için bu zamanlarında gençlerin önünü açmak ve onlara el uzatmak oldukça önemlidir.
[/url]

iç mimar

makam odası

[url=http://Wwv.bentenoyunu.com.tr]

Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İnancınıza Göre Tatil Yapacağınız Otellerin Sayısı Artmaktadır bulutaylak 0 32 03-03-2017, Saat: 19:22
Son Yorum: bulutaylak
  Hayatı Kolaylaştıran Araç Üstü kombici 0 52 10-02-2017, Saat: 21:48
Son Yorum: kombici
Star Atatürk'ün Hayatı Superisi 0 78 11-10-2016, Saat: 20:02
Son Yorum: Superisi
  Doç.Dr. Süleyman Bozkurt Bariatrik ve Metabolik Cerrahi Uzmanı mesut78 0 72 29-09-2016, Saat: 15:20
Son Yorum: mesut78
  Betrua.com'dan Erken Bayram Hediyesi!!! panotanitim 0 67 08-09-2016, Saat: 17:32
Son Yorum: panotanitim

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi