Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aybit - Bakım Yönetim Sistemi
#1
atilimyazilim_logo_2015.png

Makinelerin duruş sürelerinin azalması üretimde çok büyük etki yaratacak unsurlardan birisidir. Aybit Bakım Yönetim Sistemi de bu konuda oldukça güzel bir hizmet vermektedir. BYS olarak bilinen bu sistem sayesinde hem duruş süresi en aza indirilir hem de bakım giderleri azaltılır. Bu sayede işletmenizdeki kar oranı her geçen gün artar. Zaten bu hizmet şuan pek çok kişi tarafından kullanılan ve oldukça iyi sonuç vermiş bir sistemdir.

Böylesine güzel işleyen bir bakım yönetim programı sayesinde bakım işlerinde çalışan personelleriniz daha sistemli çalışır ve böylece bakım denetimi çok daha sağlıklı olur. Tabi bu durum sizin için oldukça güzel bir kar marjı doğuracaktır. Çünkü iş gücü kaybınız ve zaman kaybınız büyük ölçüde engellenecektir. Bu sayede sizde çok daha rahat edecek ve işlerinize daha iyi odaklanabileceksiniz.

Buna ek olarak iş emri takip programı sayesinde iş kalitesinin düşmesi engellenecektir. Üstelik stok ve yedek parça takibi, personel tanımlama ve ekipman oluşturma gibi birçok özelliği sayesinde yapacağınız işlerin azalmasını sağlayacaktır. Bu durum personelleriniz içinde oldukça iyi olacaktır. Çünkü ilgilenmeleri gereken iş sayısı azalacaktır. Böylece personellerinizin performansında büyük bir artış olacaktır.

Koruyucu bakım ve planlama işlemlerinin yapılıyor olması sayesinde işletmenizde bulunan tüm makinelerin ya da cihazların duruş süreleri en aza indirilecektir. Ayrıca bakım maliyetlerinin de azaltılması sayesinde gelirinizde büyük ölçüde artacaktır. Aybit – bakım yönetim sistemi sadece ülkemizde değil, yurtdışıda da pek çok işletme tarafından tercih edilen ve çok başarılı bulunan bir programdır. Sizde bu programla işletmenizi büyük sorunlardan kurtarabilirsiniz.

Site adresi : http://www.atilimyazilim.com/aybit_bakim...im_sistemi
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Davlumbaz Söndürme Sistemi savas 0 25 14-03-2017, Saat: 00:07
Son Yorum: savas
  Bakım Ve Beslenme İçin Aranan Tüm Bilgi savas 0 28 10-03-2017, Saat: 18:27
Son Yorum: savas
  Saç Bakım Ürünleri mesut78 0 38 01-03-2017, Saat: 12:09
Son Yorum: mesut78
  Oto bakım ürünleri - Otobakimcim.com nullsix 0 37 27-02-2017, Saat: 22:14
Son Yorum: nullsix
  En iyi Makyaj malzemeleri ve Cilt bakım ürünleri Guzelligim.com adresinde nullsix 0 45 21-02-2017, Saat: 17:15
Son Yorum: nullsix

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi