Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akustik Malzemeler
#1
JpWjqo.jpg

Akustik sünger grubunun bir çeşidi olan bu ürünler, yumurta kutusu şeklinde olmasıyla beraber yanmaz özelliklere hitap edip ses yalıtım süngerlerinin bir çeşididir. En çok kullanılan alanlardan biri ise akustik izolasyondur uygulamalarıdır. Bu uygulamaların tamamını web sitemizi ziyaret ederek görebilir ve bunlar hakkında detaylı bilgilere, bununla beraber fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Levha biçimlerinde üretilen yumurta sünger size özel çözümler ile belli şekilde ve boyutlarda kesim yapılabilir.

Bu sünger çeşitleri web sitemizde de görüldüğü gibi selüloz reçine ile silosyon yapıştırıcılar ile desteklenerek yapıştırılma işlemi yapılmaktadır. Yapılan bu süngerleri, ofislerinizde, restorantlarda, albüm kayıt stüdyolarında, discolarda, televizyon stüdyolarında, atış poliganlarında, kontrol kulelerinde, müzik odalarında, hava alanlarında, radyo yayını yapan ortamlarda, havalandırma sistemlerinde, müzik hollerde, toplantı salonlarında, kütüphanelerde, reji odalarında ve bunlarla beraber çok mekanlarda, seslerden daha iyi performans için ve akustiği düzenli hale sokmak için kullanabilirsiniz.

Piramit sünger, fazlası ile esnek bir yapıya sahiptir ve uygulamaları çok kolaydır. Teknolojiyi sonuna kadar kullanarak en iyi yapı malzemeleriyle sizlere bu akustik süngerleri sunmaktayız. Piramit yüzey şeklinde üretilen ve sesi yok etme ve yalıtma özelliğine sahip süngerlerdir. Sesleri fazlası ile yutum performansı sayesinde çok yüksek frekansa sahip sesleri de kesinlikle yutmaktadır. İyi bir çalışma ve uzun ömürlü bir uygulama istiyorsanız, sünger yapıştırıcı olarak kullanılan solüsyonu önermekteyiz. Bu solüsyon ile ilgili detaylı bilgilere web sitemizden erişebilirsiniz.
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Arif Şahin - Açık Adres (Sertab Erener) Akustik Cover zubamba 0 22 20-03-2017, Saat: 21:00
Son Yorum: zubamba
  Akustik sünger nasıl uygulanır AkinYilmaz 0 230 14-01-2016, Saat: 12:16
Son Yorum: AkinYilmaz
  Akustik sünger fiyatları AkinYilmaz 0 220 23-11-2015, Saat: 16:40
Son Yorum: AkinYilmaz
  Akustik Kapı Modelleri AkinYilmaz 0 211 23-11-2015, Saat: 16:13
Son Yorum: AkinYilmaz
  Akustik Panel AkinYilmaz 0 222 23-11-2015, Saat: 16:12
Son Yorum: AkinYilmaz

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi